Atrakcje Turystyczne Podkarpacie

kategoria:Góry

Jest to portal informacyjno-turystyczny mający na celu prezentację regionu Podkarpackiego. Przedstawia zabytki, ciekawe miejsca i informacje o województwie podkarpackim. Nasze Podkarpacie.pl to serwis prezentujący region województwa podkarpackiego. Przedstawia ciekawe miejsca, szlaki turystyczne, rowerowe i piesze oraz inne atrakcje turystyczne. Noclegi i gastronomia Podkarpacia prezentowana jest wraz innymi ofertami turystycznymi na stronach portalu.

Władysławowo Online

kategoria:Wybrzeże

Nieoficjalna strona miasta zawierająca wiele ciekawych informacji, zdjęcia o każdej porze roku, aktualną bazę noclegową w tym hotele, pensjonaty, pokoje gościnne i campingi. Ilustrowana historia miasta, aktualności i opis okolicy. Strona zawiera również interaktywną panoramę miasta, opis atrakcji turystycznych, spis ulic i plan miasta. Zachęcamy do odwiedzenia tego nadmorskiego kurortu położonego u nasady Półwyspu Helskiego.

Powiat Lidzbarski - serce Warmii

kategoria:Mazury

Lidzbark Warmiński to nieduże miasto na Warmii należące do organizacji Cittaslow. W witrynie przeczytamy o atrakcjach turystycznych Lidzbarka Warmińskiego, wszystkich jeziorach, które można znaleźć wokół miasteczka, o tym, dokąd warto wybrać się na wędkowanie, gdzie zaś pojechać poobserwować dzikie ptaki. Ponadto, o niezwykłych zabytkach, plażowaniu nad jeziorem i zwiedzaniu klimatycznej miejscowości.

ABC-Augustów

kategoria:Podlasie

ABC-Augustów jest portalem podróżniczym nastawionym na trampów, którzy mają chęć odwiedzić Augustów i Suwalszczyznę. W serwisie znajdziemy wiele pomocnych informacji na temat zabytków, atrakcji, miast i miejscowości, przyrody z regionu. Jest to także baza noclegowa, dzięki czemu znajdziemy nocleg w gospodarstwach agroturystycznych, salonach SPA, ośrodkach wypoczynkowych, prywatnych kwaterach, hotelach, domkach letniskowych, pensjonatach.

Okuninka

kategoria:Roztocze

Planując wycieczkę po Polsce obowiązkowo należy zajść do ziemi włodawskiej. Jest to okolica znana ze swoich zdrowotnych walorów. Zlokalizowane są tutaj ekskluzywne restauracje. W pobliżu jeziora Białego można zobaczyć rzadkie gatunki zwierząt i roślin oraz delektować się orzeźwiającym powietrzem.

Łeba - Pomorze Środkowe

kategoria:Pomorze

Łeba, Pomorze Środkowe - baza obiektów noclegowych. Z nami znajdziesz kwaterę na każdą kieszeń, od campingów do apartamentów. Poznasz także najważniejsze informacje o Łebie i okolicy. Dowiesz się jak spędzić czas miło i przyjemnie, co aktualnie dzieje się w mieście. Zapraszamy do odwiedzin!

Śląska Organizacja Turystyczna

kategoria:Śląsk

Śląska Organizacja Turystyczna to stowarzyszenie działające w oparciu o Ustawę Prawo o Stowarzyszeniach z dnia 7 kwietnia 1989 r. oraz Ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej z dnia 25 czerwca 1999. Za cel stawiamy sobie kreowanie atrakcyjnego wizerunku Województwa Śląskiego jako miejsca na mapie Polski wartego odwiedzenia i zwiedzenia.

Boszkowo

kategoria:Wielkopolska

Boszkowo to jedno z najpiękniejszych miejscowości w województwie Wielkopolskim pod kątem przyrody. Tutejsze polodowcowe jezioro stanowi największą rozrywkę dla przyjezdnych obecnych w Boszkowie. Witryna e-boszkowo.pl to źródło najistotniejszych informacji oraz fotografii dotyczących Boszkowa i jego okolic.

Augustowska Organizacja Turystyczna

kategoria:Inne

Augustowska Organizacja Turystyczna powstała 5 listopada 2003r, skupia samorządy i przedsiębiorców branży turystycznej. W ramach działań statutowych zajmujemy się promocją turystyki na terenie Powiatu Augustowskiego. Pragniemy opracować jednolitą strategię promocji markowych produktów turystycznych regionu. Uczestniczymy również w akcjach promocyjnych w mediach i prasie, bierzemy też czynny udział w targach turystycznych.

Wycieczki po Krakowie

kategoria:Małopolska

Zwiedzanie Krakowa meleksami to doskonała alternatywa dla tradycyjnego sposobu poznawania najwspanialszych zabytków i miejsc w Krakowie. Firma oferuje do wyboru trzy trasy zwiedzania miasta oraz 9 języków audio komentarza. Firma COMFORT-TOUR posiada aż 4 letnie doświadczenie w wykonywaniu usług zwiedzania z wykorzystaniem meleksów oraz organizowaniu prywatnych wycieczek do okolic Krakowa. Każda zatrudniona osoba jest odpowiednio przeszkolona i mówi płynnie po angielsku.

Dodaj swoją firmę/serwis internetowy za darmo!

Chcesz promować swoją firmę lub stronę www w Internecie? Z nami możesz to zrobić - zupełnie za darmo! Wystarczy, że dodasz wpis w naszym katalogu tematycznym.

.
Inne katalogi tematyczne:

Katalog Firm

| www.turystyka.aleinfo.eu | Copyright © and Created by GRUPA maxgraph białystok pozycjonowanie maxhraph pozycjonowanie Białystok | All rights reserved. |